SEO konsultant 2022

SEO konsultant 2022

Najlepsi w Polsce!

Skoro to czytasz, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.

Nie mogłeś trafić lepiej!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> https://sebastianmatysik.pl/ Konsultant SEO


Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Wszyscy doskonale wiemy, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Udowodniono, że tylko w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, są oni dziewięćdziesięcioma trzema procentami pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Zdumiewające, prawda?

Z kolei w Polsce na krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co oszukiwać - chcesz być widoczny w sieci? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.

Przede wszystkim doświadczenie

Pierwsze kroki w SEO zaczęliśmy stawiać ponad 10 lat temu. Nad wieloma agencjami mamy przewagę, która wiąże się z umiejętnościami nabytymi w trakcie tych wszystkich lat pracy.

Ponad dekada pracy, obserwacji i dążenia do profesjonalizmu.

Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich tworzenie, kampanie Google AdWords, marketing szeptany oraz prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długookresowa obserwacja polskiego oraz światowego rynku internetowego, umożliwiła nam opracowanie skutecznych strategii robienia SEO.

Posiadamy kardę profesjonalistów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Bezsprzecznie robi,y najlepsze SEO w Polsce.

Niech Twoja strona stanie się doskonałą wizytówką firmy!

Zamierzasz otworzyć konto na social media?

Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Zajmą się każdym profilem, nawet ten zapomniany i zaniedbywany przez długie lata lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Zaufaj nam, doskonale wiemy, co robimy. W zależności od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja strona, ułożymy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić na szczyt wyszukiwarki.

Podejrzewasz, że na Twoją stronę wkradł się wirus, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Twoja firmowa strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.

Wypozycjonujemy Cię na każdym rynku!

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy są przedsiębiorstwami świadczącymi usługi w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.

Jakikolwiek biznes prowadzisz i w jakim kraju działasz, SEO to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma sensu się okłamywać - tylko pierwsza strona Google daje możliwość bycia zauważonym przez potencjalnie zainteresowanych ludzi.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Pierwsza strona Google może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!

Jaki jest sens w zakładaniu strony internetowej przedsiębiorstwa, jeżeli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? Wtedy to wyłącznie strata pieniędzy i czasu.

Doskonale wiemy, iż wielu przedsiębiorców zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet popsuły obecny stan.

Potrafimy sobie wyobrazić jak bardzo może to Klienta zniechęcić i dlatego działamy w taki sposób, by świadczone przez nas usługi, stały na jak najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami, mamy najlepszą ofertę w Polsce!

Jeśli zadzwonisz i opowiesz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy zdolni dokonać wyceny pozycjonowania, które dla Ciebie wykonamy.

Na początku współpracy przeprowadzimy analizę aktualnych pozycji w wyszukiwarce oraz jej stan.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron oraz ich poszczególnych elementów, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą w odpowiedni sposób zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do procesu pozycjonowania.

Czym jest skuteczne SEO, czyli parę słów o tym, czym się zajmujemy

Wielu właścicieli stron twierdzi, że żadne błędy nie istnieją, ale często nie wiedzą nic o błędach i nieścisłościach jakie dotyczą ich witryn. Fachowcy od Search Engine Optimization podejmą działania, które będą mieć taki skutek, że wartość Twojej strony internetowej wzrosną.

Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Nasze zaplecze jest liczone w tysiącach domen. Są to domeny o dużej wartości, dlatego też możesz być pewien bardzo mocnych linków zewnętrznych.

Na efekt w przypadku naszych działań, czeka się około trzy-cztery miesiące.

To minimalny okres, który pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO zawierający listę zaleceń związanych z tym, co musimy zrobić, by programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Wpłynie to na fakt, że nasze pozycjonowanie będzie bardzo skuteczne.

Optymalizacja proces całkowicie konieczny. Tylko witryny, które spełniają wymagania Google, będą mogły znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Pomoc ze strony profesjonalistów pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Umożliwi przygotowanie treści na Twoją stronę i odpowiednią ich optymalizację (właściwe nagłówki oraz natężenie słów kluczowych etc.), a także optymalizację kodu HTML, zdobycie linków z innych, silnych witryn (zakup linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowanych, współpraca z silnymi portali, a także szeptanki). Witryna zostanie dostosowana do urządzeń mobilnych, a jej działanie usprawnione pod względem technicznym (brak błędów oraz szybkie bezproblemowe ładowanie). Strona zostanie też podzielona na poszczególne podstrony, dzięki czemu zachowa właściwą strukturę.

Nierzadko zdarza się sytuacja, gdy osobiście robi SEO da swojej strony. Nawet jeśli są to umiejętne, korzystne dla niej działania, warto pamiętać to, że Google co jakiś czas aktualizuje swoje algorytmy. Pewne z update'ów są mniej inwazyjne, inne z kolei są bardzo poważne i mogą zaskutkować spadkami witryn o wiele pozycji.

Nigdy nie przewidzisz, co może się wydarzyć.

Kryteriów, jakie bierze się pod uwagę jeśli chodzi o ocenianie wartości witryny jest aż dwieście.

Można je jednak podzielić na dwie grupy. Chodzi o czynniki związane z treścią znajdującą się na witrynie oraz czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Jeżeli wszystko, czego wymaga Google zostanie zrealizowane, masz zapewnioną pozycję na szczycie wyszukiwarki.

Pamiętaj jednak, że nie da się tego osiągnąć bez pomocy profesjonalistów. Wszyscy nasi dotychczasowi Klienci podczas współpracy z nami znacznie zwiększyli obroty swoich firm.

Dla większości comiesięczny obrót poprawił się nawet o 70%. Możesz do nich dołączyć.

Poprawimy każdy błąd na Twojej witrynie, doprowadzimy ją do porządku po zabiegach poprzedniej agencji. Zrobimy wszystko, by znów stała się zachęcająca i atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Bądź gotów, że po paru miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w topach na pierwszej stronie Google, możesz, iż dostawać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt telefonów.

Jeśli więc widzisz, że Twoja firma obecnie nie realizuje się w takim stopniu, w jakim powinno, SEO może być Twoim wybawieniem. Skontaktuj się z nami, a nie będziesz zawiedziony.

Dodatkowo pamiętaj...

Aby utrzymać wysokie pozycje nie możesz przestać pozycjonować swojej strony.

Wielu przedsiębiorców sądzi, że wystarczy wejść do top10, by pozostać tam na zawsze. Nie ma się też co łudzić, co do "cudownych" metod pomagających raz na zawsze znaleźć się u szczytu wyszukiwań.

Zmiany w wynikach wyszukiwańnigdy się nie kończą. Google wciąż przeprowadza aktualizacje w algorytmach, z kolei konkurencja wciąż działa i pnie się do góry.

Nikt nie posiada dokładnej wiedzy na temat tego, jak funkcjonuje algorytm Google.

SEO to nieustające testy i obserwacje. W związku z tym, jeżeli zamierzasz trafić na pierwszą stronę Google i na niej pozostać, musisz mieć świadomość, iż pozycjonowanie jest procesem, który trzeba wciąż podtrzymywać.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz stać się jednym z naszych Klientów - zapraszamy do kontaktu.