Górnik Zabrze ogrywa warszawiaków wynikiem 1 do 0!

W obecnie trwających rozgrywkach ligi polskiej mistrz kraju prezentuje się kiepsko i tego nie da się ukryć. zawodnicy Legii to obecni mistrzowie polskich rozgrywek i należy mieć ten fakt na uwadze, a aktualnie zajmują miejsce w końcówce tabeli. Tragiczną passę piłkarzy Legii miało finalnie przełamać, lecz i teraz brakowało umiejętności do tego, żeby zdobyć pełną pulę punktów. Zawodnicy Górnika od początku tego starcia wyglądali na fenomenalnie uszykowanych i podczas pierwszej połowy Legia z Warszawy nie potrafiła stawić im czoła. Piłkarze z Zabrza po pierwszej części tego starcia prowadzili wynikiem 2:0 i wiele wskazywało na to, że zapowiada się następna z kolei strata punktów warszawskiej Legii. Jednak w początkowych minutach drugiej połowy spotkania Warszawiacy wzięli się do pracy i byli w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. Dzięki temu zebrani na obiekcie kibice piłkarscy mogli liczyć na niezwykłe emocje w końcówce tego pojedynku.

I w rzeczywistości naprawdę ekscytujące były ostatnie minuty tego pojedynku. Przede wszystkim za sprawą formy zawodników Górnika, którzy na koniec wygrali ten mecz. W końcówce bramkę dającą triumf ustrzelił Kubica, który wykorzystał doskonałe dogranie w wykonaniu Janzy. Swojego premierowego gola po przejściu do polskiej Ekstraklasy zdobył zdobywca pucharu świata z roku 2014, czyli Podolski i dobrze to zapamiętać. to była bardzo wyjątkowa chwila dla tego gracza i nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego. Natomiast warszawska Legia przegrała siódmy mecz pod rząd i w tym momencie znajduje się na 17. miejscu w klasyfikacji ligowej. To jest bardzo fatalny rezultat, jak na panującego wciąż mistrza rozgrywek polskich i warto to zaznaczyć. Jeżeli Legia Warszawa w dalszym ciągu chce grać w lidze polskiej to jej piłkarze muszą powrócić do najlepszej formy. W innym wypadku mistrz rozgrywek polskich niespodziewanie spadnie do pierwszej ligi.